Jak se nespálit při výběru vestavěné skříně

Trh s vestavěnými skříněmi se zejména v poslední době rozrostl. To je na jednu stranu dobře, ale současně zde také vzniká obrovský prostor pro podvodníky a nekvalitní výrobce, kteří si na popularitě vestavěných skříní také chtějí „přihřát svou polívčičku“.

Vestavěné skříně jsou totiž nábytkem, který lze využít v každé domácnosti, a tak není divu, že jsou na internetu velmi vyhledávány firmy, které tento praktický nábytek vyrábějí.

Buďte ale při výběru obezřetní, a než vůbec začnete hledat toho pravého, přečtěte si několik našich tipů jak se vyvarovat výběru špatné firmy.

Doporučení jako nejlepší reklama

Nejlepší reklamou firmy je spokojený zákazník. Ten své zkušenosti předává dál, a možná se dostanou právě k vám. Doporučení od dobrého známého je jedním z nejsilnějších důvodů, proč se rozhodnout pro danou firmu. Také si u známého můžete prohlédnout finální produkt tak, jak mu jej společnost dodala a zjistit tak kvalitu zpracování a možné nedostatky. 

Hledejte na internetu

Pokud byl některý klient s výrobky dané firmy nespokojený, je velká pravděpodobnost, že si to nenechá pro sebe. A není lepší místo k uveřejnění, než internet. Snažte se proto hledat zkušenosti ostatních zákazníků s daným výrobcem a věřte tomu, že pokud byly špatné, jistě některé z nich najdete. 

Nicméně i takovéto informace je potřeba brát s rezervou, může se jednat o útok konkurence a snahu poškodit dobrou pověst výrobce.

Prohlížejte reference

Většina seriózních výrobců vestavěných skříní a nábytku celkově dnes na webové prezentace umisťuje své reference. Můžete si tak prohlédnout fotografie již zhotoveného nábytku.

Jak se říká, jedna fotka vydá za tisíc slov. Tato sekce vám o společnosti může říci opravdu hodně, proto reference důkladně prohlížejte.

Pevně věříme, že vám výše uvedené tipy alespoň trochu usnadní výběr vestavěné skříně. Ověřené výrobce najdete také zde, v sekci Doporučujeme výrobce vestavěných skříní.