Doporučujeme výrobce vestavěných skříní

Rádi bychom vás odkázali na stránky různých výrobců vestavěných skříní. Cílem právě této stránky je doporučit vám takové společnosti, na které se v poslední době objevuje nejvíce kladných ohlasů.

Vestavěné skříně a nábytek Komandor

Společnost Komandor se může ve světě vestavěných skříní pyšnit opravdu věhlasným jménem. Komador Czech republic s.r.o. byla roku 1995 založena jako součást celosvětového holdingu Komandor. Specializací společnosti jsou vestavěné skříně, nicméně zabývá se i výrobou dalšího nábytku.

Na webu naleznete mnoho informací o společnosti, ukázky prací, ale i kalkulačku, pomocí které si můžete přibližnou cenu vaší vestavěné skříně spočítat online v pohodlí domova. Další předností této společnosti je dodání nábytku v opravdu krátkém termínu, standardně 6 dní od zaměření.

Vestavěné skříně Vestavenky.cz

Menší firma se sídlem v Praze, zabývající se výrobou vestavěných skříní více než 10 let. Vestavěné skříně jsou specializací této společnosti. Dlouholetá praxe a úzké zaměření dělá z této společnosti specialisty ve svém oboru.

Na webu naleznete kalkulátor ceny, již zhotovené zakázky i s vzorovými cenami, ale i rozsáhlou galerii referenčních prací, která vám jistě významně usnadní rozhodování.