Vestavěná skříň od objednávky po realizaci

Pokud se rozhodnete pořídit si vestavěnou skříň, postup realizace celé objednávky u většiny firem velice podobný. 

Prvotní kontakt

Jakmile si dle nějakých kritérií vyberete svého dodavatele, kontaktujete jej. Můžete se zeptat na doplňující dotazy, které vám jistě rádi zodpoví. Dobré je také navštívit vzorkovou prodejnu dodavatele. Můžete si zde prohlédnout používané materiály a již vyrobené vestavěné skříně.

Zaměření vestavěné skříně

Po tom, co se s firmou dohodnete, ta k vám vyšle své techniky, aby mohli přesně zaměřit prostor pro vestavěnou skříň. Po zaměření vám obvykle firma dokáže říci alespoň přibližnou cenu konečného výrobku včetně dodání a montáže. U některých dodavatelů si pak můžete prohlédnout i 3D model své vestavěné skříně ještě před její realizací, a rozhodnout se tak pro případné změny.

Výroba vestavěné skříně

Když má dodavatel veškeré potřebné podklady, tedy ví, z jakých materiálů si skříň přejete vyrobit, s jakým vnitřním uspořádáním a má zaměřené rozměry, může začít s výrobou. Ta trvá v závislosti na výběru firmy od šesti dnů do tří týdnů.

Dodání a montáž vestavěné skříně

Po dokončení výroby budete kontaktováni, a po vzájemné domluvě termínu vám dodavatel skříň doveze až k vám domů. Firemní technici ji smontují, a práce je hotová. Dodání a montáž bývá většinou zdarma, nicméně záleží na té které firmě. Nyní můžete začít využívat svůj nový skladovací prostor.